|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. 1-циліндровий генератор на бензині з синхронним генератором. З мереживним початком. Для роботи електронного обладнання через розетку 230 В і зарядки акумуляторів через розетку 12 В. Цей генератор рекомендований для великих 1-фазних машин, але він не підходить для чутливої електроніки, напр. комп'ютери. Максимальна потужність: 3000 Вт. Вага: 46 кг. Час роботи: 6 годин.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 46 |
| Розміри | 593 x 460 x 458 мм |
| Модель | G3000 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,0 кВт |
| Об'єм паливного бака | 15 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Biltema G3000 3,3 кВт G0028
Немає в наявності
Артикул: G0028
22 200.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб