|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Hyundai 65000 LS3050E - це бензиновий генератор, оснащений надійним 4-тактним двигуном Euro 5 потужністю 6,5 к . с., який здатний гарантувати низьке споживання та високу надійність. Конструкція надзвичайно міцна завдяки великим трубкам і оснащена великими гумовими колесами та практичною ручкою для полегшення переміщення; 15 - літровий бак гарантує відмінну автономність. Генератор Hyundai використовує систему швидкого запуску з електричним ключем і оснащений вбудованою платою AVR для регулювання напруги; цей пристрій необхідний у разі необхідності підключення електронного обладнання, оскільки він дозволяє стабілізувати вихідну напругу, уникаючи будь-яких різких змін, які можуть пошкодити пристрої. Hyundai 65000 LS3050E оснащений простою та інтуїтивно зрозумілою панеллю керування з практичним цифровим дисплеєм із функцією вольтметра , частотоміра та лічильника годин ; на панелі розташовані дві розетки Schuko 230V 16A та розетка для зарядного пристрою 12V.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 50 |
| Розміри | 710 х 470 х 490 мм |
| Модель | 65000 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,0 кВт |
| Об'єм паливного бака | 15 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai 65000 LS3050E 3 кВт G0002
Немає в наявності
Артикул: G0002
38 850.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб