|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Mercedes-Benz GTR 4x4 |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 2 x 12V/7Ah, |
| ПДУ |
|
| Колеса |
|
| Підвіски |
|
| Швидкість/швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Кнопка живлення, |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так + блокування, |
| Додатково | Подача повітря, вмикається окремим вимикачем, |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 26 кг |
| Розмір упаковки | 131 x 73 x 37,5 см, |
| Вага брутто | 32 кг, |
| Максимальна місткість | 30 кг, |
| Допуск | 11 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій з контрольною лампочкою, 1500mAh, | |
| Обкладинка, | |
| USB-накопичувач із відео вручну, | |
| Кабель MiniJack, | |
| ПДУ. |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб