|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Фарбування Mercedes AMG G63 |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Почати | Кнопка |
| Відчиніть двері | Так |
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка |
| Стовбур | Заднє запасне колесо: діаметр: 25 см, ширина: 8 см |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 18 кг, |
| Розмір упаковки | 117 x 62 x 35 см, |
| Вага брутто | 21 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 12 см, |
| Що включено | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій 12 В/1000 мА з індикатором зарядки | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка | |
| USB-накопичувач |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб