|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Специфікація | Повнопривідний позашляховик |
| Двигун | RS390SP/12V/16000RPM x4 |
| Акумулятор | 12V10Ah |
| Пульт дистанційного керування |
|
| Колесо |
|
| Демфер |
|
| Шестерня |
|
| Світло |
|
| Багажник | Спереду аварійне колесо
|
| Обладнання | |
| Аудіо |
|
| Відкрити двері | Так+Заблокувати двері |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Автомоб. розмір |
|
| Вага автомобіля | 18 кг, |
| Коробка розмір | 113 x 63 x 43,5 см, |
| Вага коробки | 21 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| Кліренс | 15 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція | |
| Зарядний пристрій з підсвічуванням 12V/1000 mAh | |
| Cabel Mini Jack |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб