|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Антивандальна скринька БК-165-1 відноситься до пінального типу конструкцій. Встановлюється у під'їздах, підвалах, горищах тощо. Ціліснозварна конструкція з листової сталі надійно захищає розташоване всередині обладнання. Пенальні двері відсуваються в ліву сторону. Для захисту від несанкціонованого доступу шухляда закривається на гвинтовий замок (Ключ поставляється окремо). Призначений для розміщення невеликого за габаритами обладнання з максимальним навантаженням до 20 кг. Спеціальні кабельні вводи захищають від розкрадання дроту.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Модель | БК-165-1/0,8мм К-3711 |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кабельні вводи | 2 отв. ∅ 32мм, 16 отв. ∅ 8мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Ширина | 165 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-165-1/0,8мм К-3711 20872654
Немає в наявності
Артикул: 20872654
321.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб