|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Металевий антивандальний ящик БК-400 дозволяє розмістити обладнання невеликого формату і забезпечити його захист від крадіжки в громадських місцях. Стійкість до злому забезпечується суцільнозварною конструкцією з холоднокатаної листової сталі і надійним сувальдним замком. Двері панельного типу відсуваються в ліву сторону, забезпечуючи доступ для обслуговування. Кабельні вводи оберігають від розкрадання дротів. Допускається статичне навантаження на ящик до 60 кг. Модель не застосовується для установки поза приміщеннями.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 4,4 кг |
| Модель | БК-400-з-1 К-3712 |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 6 отв. ∅ 18мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 400 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-400-з-1 К-3712 20872658
Немає в наявності
Артикул: 20872658
956.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб