|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
FORPOST 9U є суцільнозварною конструкцією. Зручне розташування передньої і бічної дверей дозволяє швидко інсталювати телекомунікаційне обладнання (19 дюймів). Вентиляційні решітки дозволяють встановити додаткові вентилятори. Регулювання обладнання по глибині здійснюється на стійці всередині шафи. Збереження забезпечується трьохрігельним замком і продуманою конструкцією дверей, які мають загнуті краї, що перешкоджають їх злому. Продукція випускається відповідно до вимог ТУ, а також має сертифікат УкрСЕПРО. Заводська упаковка оберігає виріб від пошкоджень при транспортуванні. Максимально статичне навантаження складає 60 кг.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Модель | Forpost БКМ-600-9U К-4568 |
| Висота | 470 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | 10 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP31 |
| Тип дверей | Приховані петлі |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 600 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик Forpost БКМ-600-9U К-4568 20872668
Немає в наявності
Артикул: 20872668
3 284.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб