|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Антивандальна шафа сертифікована в системі УкрСЕПРО і проводиться відповідно до вимог ТУ. Використовується для установки обладнання 19-дюймового формату. Конструкція є суцільнозварною. Передня і бічна двері забезпечують зручний доступ для інсталяції та обслуговування. Стійка всередині шафи дозволяє регулювати обладнання по глибині. Максимальне навантаження складає 400 кг. Продумане розташування решіток для вентиляції забезпечує відведення повітря. Безпека гарантується двома пятірігельними замками з триточковим замиканням. Двері мають загнуті всередину краї, що не дозволяє їх зламати. Шафа поставляється у фірмовій заводській упаковці, в зібраному вигляді.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Модель | Forpost БКМ-600-24U К-4545 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | 2 універсальних |
| Тип дверей | Приховані петлі |
| Тип замка | Сувальдний, трьохсторонній |
| Ширина | 600 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний шафа Forpost БКМ-600-24U К-4545 20872672
Немає в наявності
Артикул: 20872672
13 287.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб