|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Антивандальний ящик БК-200 використовується для розміщення кінцевого вузла зв’язку. Конструкція ящика з листової суцільнозварної сталі надійно захищає кути дверей від злому. Габарити виробу дозволяють встановити специфічне або невелике телекомунікаційне обладнання навіть в місцях з ускладненим доступом. Використовується тільки всередині приміщень. Максимальне статичне навантаження складає 20 кг. Для захисту від розкрадання кабелю застосовані спеціальні кабельні вводи. Пенальні дверцята висуваються в ліву сторону. Гвинтовий замок виключає несанкціонований доступ.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Модель | БК-200-1/0,8мм К-3715 |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кабельні вводи | 2 отв. ∅ 40мм, 2 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | Пенальна |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Ширина | 200 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-200-1/0,8мм К-3715 20872655
Немає в наявності
Артикул: 20872655
394.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб