|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Автомобіль Audi Spyder R8 LIFT STRONG |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 24/14Ah |
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Підвіска |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Кнопка |
| Сидіння |
|
| Відчинені двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 73 кг, |
| Розмір упаковки | 176 x 97 x 54 см, |
| Вага брутто | 86 кг, |
| Максимальна ємність | 100 кг, |
| Допуск | 11 см, |
| Що включає | |
| Посібник + монтажний набір, | |
| Кабель MiniJack | |
| Зарядний пристрій |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб