|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | BMW M5 DRIFT |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 2x12V/7Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так+замок дверей |
| Ручка для транспортування | Ручка + додаткові колеса |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 25,5 кг, |
| Розмір упаковки | 126,5 x 63,5 x 37 см, |
| Вага брутто | 31 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 12 см, |
| Що включено | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій | |
| ФУНКЦІЯ ДРЕЙФТУ |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб