|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Технічні характеристики | Jeep Dark Night |
| Двигун | 2x35W |
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Пульт керування |
|
| колесо |
|
| Амортизатор |
|
| Редуктор |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Аудіо |
|
| Відкриті двері | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір автомобіля |
|
| Вага автомобіля | 17 кг, |
| Розмір коробки | 102 x 58 x 30 см, |
| Вага коробки | 20,3 кг, |
| Максимальне навантаження | 28 кг, |
| Кліренс | 19 см, |
| Додатково обладнання | |
| Інструкція | |
| Зарядний пристрій | |
| Cabel Mini Jack |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб