|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Mercedes Benz EQG |
| Мотори | 2 x 20 Вт + 2 x 45 Вт |
| Акумулятор | 12V9Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 24,5 кг, |
| Розмір упаковки | 115x64x32 см, |
| Вага брутто | 30 кг |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 16 см, |
| Що включено | |
| Посібник + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб