|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Поїзд Mercedes GLC 63S |
| Мотори | 4x25 Вт |
| Їдьте | Змінний привід на 2 або 4 колеса (керування за допомогою перемикача), |
| Акумулятор | 12 В/7 Аг |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Переключити, |
| Відчинені двері | Так + замок, |
| Сидіння |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір автомобіля |
|
| Вага нетто | 18 кг |
| Розмір упаковки | 116 x 62 x 38 см |
| Вага брутто | 22 кг |
| Максимальна ємність | 25 кг |
| Допуск | 11 см |
| Що включено | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій, | |
| Кабель з міні-джеком, |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб