|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Mercedes BENZ UNIMOG |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12/10Ah |
| Колеса |
|
| Дистанційне керування |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Переключити |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Стовбур | Задня частина: 46x10 см |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 25 кг, |
| Розмір упаковки | 110 x 68 x 41 см, |
| Вага брутто | 29 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 27 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Обкладинка | |
| Кабель MiniJack | |
| Зарядний пристрій |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб