|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Перфекта |
| Мотор |
|
| Акумулятор |
|
| Колеса |
|
| Гальма |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Швидкість | Максимальна швидкість 15,5 км/год (дані виробника), |
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Початок ключа, |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Tak + Lock, |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага | 58 кг, |
| Розмір коробки | 173 x 94 x 47 см, |
| Вага коробки | 68 кг, |
| Максимальне навантаження | 100 кг, |
| Допуск | 9 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій, | |
| Кабель з міні-джеком. |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб