|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Специфікація | UTV X3 Off-Road |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 24 В/7 Аг |
| Віддалений |
|
| Колесо |
|
| Запускається |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Аудіопанель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| Почати | Переключити |
| Двері, що відкриваються | Так + блокування, |
| Сидіння |
|
| Розмір | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 37 кг, |
| Розмір коробки | 131x77x43 см, |
| Вага коробки | 42,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 90 кг, |
| Допуск | 20 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + комплект для складання, | |
| Зарядний пристрій |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб