|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | MASERATI GHIBLI |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12 В/7 Аг, |
| ПДУ |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Святла |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Кнопка живлення, |
| Відчиніть двері |
|
| Сидіння |
|
| Ручка для транспортування |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 14 кг, |
| Розмір упаковки | 113,5 x 58 x 34 см, |
| Вага брутто | 17 кг, |
| Максимальна місткість | 35 кг, |
| Допуск | 8 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір | |
| USB-накопичувач із відео вручну, | |
| Зарядний пристрій з контрольною лампочкою, | |
| Обкладинка | |
| Кабель з міні-джеком | |
| ПДУ. |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб