|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | BMW X6M |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12 В/10 Аг, |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 33,5 кг, |
| Розмір упаковки | 152,5 x 84 x 57 см, |
| Вага брутто | 42 кг, |
| Максимальна ємність | 50 кг, |
| Допуск | 13 см, |
| Що включено | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка, | |
| USB-накопичувач із відео інструкцією зі складання. |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб