|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Bugatti Divo |
| Мотори | 2x45 Вт |
| Акумулятор | 12 В/7 А·год |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Переключити |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 19 кг, |
| Розмір упаковки | 131 x 63 x 35 см, |
| Вага брутто | 23,5 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 7 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій із індикатором заряджання | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб