|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Ford Super Duty |
| Мотори | 4x45 Вт |
| Акумулятор | 12V14AH |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Кнопка |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Додаткові елементи | Потік повітря з двох отворів починається окремим перемикачем |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 33 кг, |
| Розмір упаковки | 142,5 x 73,5 x 45,5 см, |
| Вага брутто | 39 кг, |
| Максимальна ємність | 60 кг, |
| Допуск | 17 см, |
| Що включено | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб