|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Sport GT |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 2x6V/4,5Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так+замок дверей |
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка |
| Стовбур | Закритий тулуб спини |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 13 кг, |
| Розмір упаковки | 111 x 56 x 31 см, |
| Вага брутто | 15,5 кг, |
| Максимальна ємність | 25 кг, |
| Допуск | 8,5 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій 12В/1000 мАг | |
| Кабель з міні-джеком, |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб