|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Hyundai HY4500 - компактна генераторна установка
Однофазний генераторний агрегат Hyundai 65015 HY4500 є частиною нового асортименту генераторів електроенергії Hyundai. Це компактний і легкий генератор, який оснащений 4-тактним бензиновим двигуном з робочим об’ємом 212 куб.см і потужністю 7,5 к.с. Цей електрогенератор оснащений 18-літровим сталевим баком і, завдяки низькому споживанню, може працювати 11 годин при 50% навантаженні . На передній панелі є 2 розетки Schuko 16 A і цифровий дисплей з функціями вольтметра, частотоміра і лічильника годин. Він також оснащений тепловим захистом, системою заземлення, виходом 12 В і вимикачем ON / OFF . Hyundai Dynamic HY4500 оснащений колесами та ручками для зручного транспортування, він оснащений повністю мідним генератором змінного струму та з’єднанням між двигуном і рамою за допомогою антивібраційних кріплень.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 46 |
| Розміри | 610 х 480 х 510 мм |
| Модель | 65015 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 куб см |
| Об'єм паливного бака | 18 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 11 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai Dynamic 65015 HY4500 4 кВт G0004
Немає в наявності
Артикул: G0004
39 590.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб