|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. Цифровий інверторний генератор з розетками на 230 В і 12 В. Підходить для чутливої електроніки, оскільки змінний струм має чисту синусоїду. Максимальна вихідна потужність змінного струму: 1,1 кВт. Поставляється без моторного масла SAE 10W-30.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 13,5 |
| Розміри | 450 x 240 x 380 мм |
| Модель | DG 1250is |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 2,6 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 4 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Biltema DG 1250is 1,1 кВт G0032
Немає в наявності
Артикул: G0032
10 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб