|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Торгова марка «BILTEMA» є однією з провідних скандинавських компаній у галузі торгівлі інструментами. Цифровий інверторний генератор з розетками на 230 В і 12 В. Підходить для чутливої електроніки, оскільки змінний струм має чисту синусоїду. Максимальна вихідна потужність змінного струму: 2,0 кВт. Поставляється без моторного масла SAE 10W - 30.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 22 |
| Розміри | 498 x 290 x 459 мм |
| Модель | DG 2000is |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм паливного бака | 4 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 4 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Biltema DG 2000is 2 кВт G0031
Немає в наявності
Артикул: G0031
39 442.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб