|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Однофазний портативний інверторний генератор Scheppach SG2500i - компактний пристрій, оснащений потужним двигуном об'ємом 79 см.куб., легким ручним стартером. Характеризується максимальною потужністю 2 кВт, що дозволяє використовувати його для живлення різних побутових та професійних пристроїв. У генератора також є дві однофазні розетки та два виходи USB. Агрегат поміщений у захисний кожух, що істотно знижує рівень шуму. Генератор обладнаний двома стандартними однофазними розетками 16А, що дає можливість одночасно підключати до нього кілька пристроїв і забезпечує більшу гнучкість використання.
Характеристики
| Вага | 21 |
|---|---|
| Розміри | 520 х 270 х 440 мм |
| Модель | SG2500i |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,6 кВт (макс. 2 кВт) |
| Об'єм двигуна | 79 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,1 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Scheppach SG2500i 2 кВт G0052
Немає в наявності
Артикул: G0052
18 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб