|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Підлогова кліматична шафа для установки 19-дюймового обладнання поза приміщеннями. Максимальне статичне навантаження на шафу становить 100 кг. Базова комплектація включає електророзподільну панель з набором термостатів, загальний рубильник, додаткову розетку, датчик відкриття дверей, автомати включення / вимикання. Введення кабелів здійснюється в нижній частині шафи, висновки герметичні. Необхідна температура всередині боксу регулюється блоком вентиляторів. Стінки шафи утеплені додатково мінеральною ватою. Сувальдний замок для захисту від крадіжки.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 67 кг |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | d=32*8 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Ширина | 660 мм |
| Макс. стат. навантаження | 100 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 1 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Кліматична шафа ШКК-6U 10672651
Немає в наявності
Артикул: 10672651
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб