|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Квадроцикл CAN-AM Maverick |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 24V5Ah |
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Ключ |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 19 кг, |
| Розмір упаковки | 118x61,5x33 см, |
| Вага брутто | 23 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 20 см, |
| Що включає | |
| Посібник + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель MiniJack |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб