|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Швидкість OFF ROAD |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12V/7Ahx2 |
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Багажник у капоті |
| Відчиніть двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 20 кг, |
| Розмір упаковки | 111 x 76 x 47 см, |
| Вага брутто | 28 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 25 см, |
| Що включає | |
| Посібник + монтажний набір, | |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб