|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Позашляховик Poland Fire Truck |
| Мотори | 2x45 Вт |
| Акумулятор | 12 В/7 Аг |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Кнопка |
| Сидіння | Шкіряне сидіння |
| Відчиніть двері | Так |
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 19,3 кг, |
| Розмір упаковки | 123 x 64 x 36 см, |
| Вага брутто | 25 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 11 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій із індикатором зарядки | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Стікери Пожежна машина | |
| Вогник пожежної машини біля вимикача | |
| Обкладинка | |
| Мегафон підключити до динаміка в машині |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб