|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Ліфт для позашляховиків Range Rover |
| Мотори |
|
| 2 режими - керування 4 або 2 двигунами (перемикач), | |
| Акумулятор | 12 В/14 Аг, |
| ПДУ |
|
| Колеса |
|
| Підвіска | Задній, |
| Швидкість/швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Початок ключа, |
| Сидіння |
|
| Стовбур |
|
| Відчиніть двері | Так+ блокування |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 26 кг, |
| Розмір упаковки | 134 x 72 x 38 см, |
| Вага брутто | 31 кг, |
| Максимальна місткість | 35 кг, |
| Допуск | 14 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій 1500 мА | |
| Обкладинка, | |
| Кабель MiniJack, | |
| R/C |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб