|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Монокристалічна сонячна панель Jackery SolarSaga 100W — будьте заряджені енергією сонця! З високим ККД перетворення до 23% вона ідеально підходить для життя на природі і навіть у разі несподіваних відключень електромережі. Сонячна панель важить всього 4,69 кг, складна, із зручною ручкою для перенесення, що робить її більш портативною. Має зручні підставки та проста в установці: Solar Saga 100 оснащена 2 підставками, що міцно фіксуються на будь-якій поверхні. За кілька секунд ви отримуєте енергію від сонця для своєї електростанції Jackery. Гумова ручка TPE дозволяє легко переносити пристрій під час подорожей. Більш високий коефіцієнт перетворення енергії: Покрита монокристалічними кремнієвими сонячними елементами. В сонячній панелі застосовано технологію багатошарових елементів для отримання енергії від сонячного світла з великим ККД перетворення, що досягає 23%, порівняно з панелями інших виробників. Сумісна та універсальна: ця сонячна панель сумісна з електростанцією Jackery Explorer 250/500/1000.
Характеристики
| Бренд | Jackery |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 4,69 кг |
| Розміри | 1220 x 535 x 5 мм |
| Модель | SolarSaga 100W |
| Ємність, Вт-год | 100 |
| Вихід USB-C | 1 шт 5 В, 3 А |
| Вихід USB-A | 1 шт 5 В, 2,4 А |
| «Оплата частинами» ПриватБанку | Выкл |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Складна сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт-год CS015
В наявності
Артикул: CS015
8 999.00 грн





— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб