|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Стійка із назвою 3U-H – це якісне рішення для зберігання та використання акумуляторних батарей у великій кількості в одному місці. Система є універсальною, оскільки вона дозволяє легко розмістити до 12 окремих батарей разом із блоком керування кластером високовольтних акумуляторів.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 2240 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 589 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Стійка Deye 3U-H RACK 11000192
Немає в наявності
Артикул: 11000192
24 360.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб