|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційна шафа підлогова серії С є готовим рішенням по розміщенню електротехнічного обладнання систем передачі даних виконаного в 19 '' стандарті. Висота даного виробу становить 18U c максимально статичним навантаженням в 1000 кг. Даною навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку.Усередині шафи є стійки для регулювання пристроїв по висоті і глибині. Перфорована двері забезпечує відмінну вентиляцію і циркуляцію повітря всередині шафи.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-18U-06-06-ДП-ПГ-1 |
| Висота | 880 мм |
| Висота1 | 18 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 800 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-18U-06-06-ДП-ПГ-1 10672628
Немає в наявності
Артикул: 10672628
13 716.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб