|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційна шафа підлогова серії С є готовим рішенням по розміщенню активного і пасивного телекомунікаційного обладнання виконаного в 19 "стандарті. Висота даного виробу становить 18U c максимально статичним навантаженням в 1000 кг. Даною навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку. Шафа оснащений стійками для зручного кріплення обладнання. Знімні панелі фіксуються замками. Доступ до обладнання здійснюється з 4-х сторін. Для кабельних вводів на задній частині шафи розташована знімна панель з заглушкою. Кабельні вводи розташовуються на верхній і нижній стінці шафи і захищені заглушками. На заглушки можна встановити спеціальний щітковий введення, який захистить від пилу. Скляні двері дозволяють в будь-який момент оцінити працездатність обладнання. Циркуляція повітря в шафі здійснюється за допомогою вентиляційних отворів в даху і дні шафи. Якщо природного охолодження буде недостатньо, то на кришку або дно кріпиться блок вентиляторів.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-18U-06-08-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 880 мм |
| Висота1 | 18 U |
| Глибина | 800 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 800 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-18U-06-08-ДС-ПГ-1 10672930
Немає в наявності
Артикул: 10672930
16 484.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб