|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 24U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності розміщення все панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. По завершенню установки устаткування, стінки шафи повертаються на своє місце без особливих зусиль. Для фіксації панелей необхідно придавити її в місці замку і повернути ключ.Навантаження розподіляється по конструктиву шафи. Дана модель створена таким чином, що вентиляція обладнання відбувається природним шляхом, через перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання, яке вимагає додаткове охолодження, є можливість прикріпити блоки вентиляторів в верхню і нижню стінку.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-24U-06-08-ДП-ПГ-1 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 800 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1066 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-24U-06-08-ДП-ПГ-1 20672695
Немає в наявності
Артикул: 20672695
16 409.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб