|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 33U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Ступінь захисту шафи - IP30. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. <Для зручності розміщення все панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. Для фіксації панелей необхідно придавити її в місці замку і повернути ключ. Вентиляція серверної шафи відбувається природним шляхом, через перфоровані отвори у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання для додаткового охолодження є можливість прикріпити блоки вентиляторів в верхню і нижню стінку. Для зняття статичного розряду всередині шафи конструкцією передбачені наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Поставка телеком шафи здійснюється в розі
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-33U-06-06-ДП-ПГ-1 |
| Висота | 1600 мм |
| Висота1 | 33 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1466 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-33U-06-06-ДП-ПГ-1 10651544
Немає в наявності
Артикул: 10651544
18 812.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб