|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційний шафа підлоговий серії С є готовим рішенням по розміщенню активного і пасивного телекомунікаційного обладнання виконаного в 19 стандарті. Висота шафи становить 33U c максимально статичним навантаженням в 1000 кг. Даною навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку. Комутаційний шафа оснащений посиленими стійками для зручного кріплення обладнання і фіксації його по глибині. Зручні знімні панелі, які висять на петлях і фіксуються замком, дозволяють організувати зручний доступ до активного обладнання. Панель легко знімається і фіксується без особливих зусиль досить просто повернути ключ. Доступ або кріплення обладнання здійснюється з 4-х сторін. Для кабельних вводів на задній частині шафи розроблена знімна панель з заглушкою. Кабельні вводи розташовуються на верхній і нижній стінці шафи. На заглушки можна встановити спеціальний щітковий введення, який захистить від пилу.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-33U-06-08-ДC-ПГ-1 |
| Висота | 1600 мм |
| Висота1 | 33 U |
| Глибина | 800 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1466 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-33U-06-08-ДC-ПГ-1 10672484
Немає в наявності
Артикул: 10672484
13 668.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб