|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
ШАФА НАСТІННА IPCOM СН-12U-06-04-ДС-1-7035 призначена для розміщення 19 '' активного мережевого обладнання в офісних будівлях і промислових власних приміщеннях. Телекомунікаційна шафа серії СН - це металева конструкція, призначена для розміщення 19 '' телекомунікаційного обладнання, яке встановлюється в офісі або інших приміщеннях. Статичне навантаження в 120 кг дозволяє вирішувати різні завдання при побудові вузла связі. Шкаф вентилюється природним шляхом через перфоровані отвори у верхній і нижній частині корпусу і двері. Є можливість додатково встановити блоки вентиляторів в нижню і верхню стінку. Заземлення передбачено в стандартній комплектації.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-12U-06-04-ДС-1 |
| Висота | 615 мм |
| Висота1 | 12 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 533 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа СН-12U-06-04-ДС-1 10672330
Немає в наявності
Артикул: 10672330
5 439.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб