|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
ШАФА НАСТІННА СН-12U-06-06-ДП-1-7035 призначений для розміщення 19'' активного мережевого обладнання в офісних будівлях та промислових приміщеннях. Телекомунікаційна шафа серії СН – це металева конструкція, призначена для розміщення 19” телекомунікаційного обладнання, яке встановлюється в офісі або інших приміщеннях. Статичне навантаження 120 кг дозволяє вирішувати різні завдання при побудові вузла зв'язку. Шафа вентилюється природним шляхом через перфоровані отвори у верхній та нижній частині корпусу та двері. Є можливість додатково встановити блоки вентиляторів у нижню та верхню стінку. Заземлення передбачено у стандартній комплектації.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-12U-06-06-ДП-1 |
| Висота | 615 мм |
| Висота1 | 12 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 533 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа СН-12U-06-06-ДП-1 10672636
Немає в наявності
Артикул: 10672636
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб