|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
ШАФА НАСТІННА IPCOM СН-6U-06-04-ДП призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Використання шафи є практично універсальним, завдяки своїм розмірам і статичного навантаження в 120 кг, яка розподіляється по конструктиву шафи, і служить для вирішення різних завдань з побудови вузла зв'язку. Висота шафи становить 6U, ширина і глибина 600 мм. Скляні двері дозволяють мати доступ до обладнання, не відкриваючи її. Повітря циркулює завдяки вентиляційних отворів на бічних стінках. Є можливість встановити блоки вентиляторів в верхню і нижню стінку шафи, для цього необхідно провести демонтаж заглушок і закріпити вентилятори гвинтами. Заземлення передбачено в стандартній комплектації. Для полегшення монтажу обладнання бічні стінки можна зняти. Доставка телеком шафи здійснюється в розібраному вигляді.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-6U-06-04-ДП-1 |
| Висота | 345 мм |
| Висота1 | 6 U |
| Глибина | 450 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 266 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа СН-6U-06-04-ДП-1 10648405
Немає в наявності
Артикул: 10648405
3 548.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб