|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
ШАФА НАСТІННИЙ IPCOM СН-9U-06-06-ДС-1-7035 (серія СН) призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Висота становить 9U, що дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 120 кг. Для зручності монтажу бічні стінки можна зняти. Шафа поставляється в розібраному вигляді.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-9U-06-06-ДС-1 |
| Висота | 480 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 400 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа СН-9U-06-06-ДС-1 10672569
Немає в наявності
Артикул: 10672569
5 987.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань



— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб