|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Електрогенератор Hyundai з 4-х тактним неетилованим бензиновим двигуном, об'ємом бака 3,6 л. Ручний запуск, максимальна потужність при розпалюванні 3500 Вт.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 39 |
| Розміри | 590 х 420 х 440 мм |
| Модель | 65121 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 3,6 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Розетки | 1 x 230 В |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai 65121 3,5 кВт G0022
Немає в наявності
Артикул: G0022
23 384.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб