Lenovo ThinkPad T450s: чи складно щось покращити в майже ідеальному ноутбуці? У Lenovo вирішили, що краще не міняти занадто сильно, і випустили лише трохи перероблену версію T440s ThinkPad в порівнянні з T450s. Всі основні лінійки серії «T» збереглися у флагманському сімействі Lenovo ThinkPad, яке вже багато років є синонімом бізнес-ноутбуків преміум-класу. Якість збірки, надійність та безпека є найвищим пріоритетом у дизайні ноутбуків.

Корпус

В основі корпусу лежить якісна рама з легкого металу, алюмінію та магнію. Кришка посилена вуглецевим волокном. Як наслідок, T450 є одними з найміцніших пристроїв у своєму класі. При спробі натиснути або скрутити вони не призводять до деформації робочого блоку і дисплея, хоча цього складно очікувати від такого тонкого ноутбука. Крім того, ThinkPad протистоїть іншим негативним факторам навколишнього середовища, таким як зміни температури та тиску повітря, вібрація, вологість або пил, які пройшли випробування за військовими стандартами. Гладка поверхня стійка до відбитків пальців і подряпин. Металеві шарніри дозволяють відкривати дисплей на 180 градусів. Виробник оптимізував опір так, щоб при відкритті ноутбука кришка не гойдалася, а базовий блок не піднімався. В цілому, поліпшити якість збірки корпусу неможливо. Габарити ноутбука досить скромні, висота ноутбука: 20,7 мм, ширина ноутбука: 331 мм, а глибина становить 226 мм. Вага ноутбука становить 1,6 кг.

 

Порти

Lenovo - одна з небагатьох, яка зберегла в своїй лінійці порт VGA для підключення моніторів. Це значно спрощує підключення старих моніторів і проекторів. В іншому інтерфейси досить типові для цього класу, три порти USB 3.0 (один з них завжди можна залишити включеним для зарядки портативних гаджетів), роз'єм для гарнітури, порт підключення Ethernet і SD / MMC карти. Компонування портів Lenovo ThinkPad T450 можна назвати цілком класичним, що дуже радує, оскільки більшість виробників жертвують портами підключення з такими габаритами, а тим більше про порт VGA можна забути зовсім. Передня грань: на передню поверхню виробник не поставив жодних портів чи індикаторів. Ліва сторона: роз'єм живлення, 2 x USB 3.0, Mini DisplayPort, роз'єм SC. Передній край: як і передній край, він абсолютно порожній. Права сторона: роз'єм для гарнітури, кардрідер, слот для SIM-карти, USB 3.0, гігабітна локальна мережа, VGA, замок Kensington.

 

Зв'язок

Лише кілька конфігурацій поставлялися з вбудованим модулем UMTS/LTE, всі моделі T450s підтримують Bluetooth 4.0 і WLAN. Бездротовий адаптер Intel 7265 підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac і здатний працювати в дводіапазонному (2x2) і дводіапазонному режимах. За дротові підключення відповідає Intel I218-LM Gigabit (10/100/1000MBit).

 

Пристрої введення

Клавіатура ThinkPad із захистом від проливання чудово працює майже в усіх аспектах. Ніхто з його конкурентів не дає такої хорошої механічної віддачі на кожне натискання клавіші, це пов'язано з тим, що точка натискання клавіші відчувається дуже чітко, а хід клавіші по довжині дорівнює звичайному. Купуючи ноутбук, ті, хто набирає великі обсяги тексту, можуть вважати це вирішальним фактором. Єдиним зауваженням може бути невеликий розмір функціональних клавіш і блоку стрілок.

Сенсорна панель має розміри 56 x 100 мм, що забезпечує достатньо місця для різних жестів мультитач. На жаль, Lenovo все ще використовує так званий ClickPad з вбудованими кнопками миші, це призводить до ряду недоліків. Наприклад, поверхня іноді не реагує відразу на перше клацання, а палець, поставлений для клацання, може випадково викликати команду мультитач. Є ще один спосіб вирішення цієї проблеми: над поверхнею сенсорної панелі розташовані зручні кнопки для TrackPoint, які також можна використовувати з сенсорною панеллю. Як тільки ви звикнете до цього рішення, ви зможете швидко і надійно працювати зі своїм ThinkPad. Крім того, ви також можете повністю перейти до точного TrackPoint і повністю ігнорувати сенсорну панель.

 

Відображення

Залежно від моделі, 14-дюймовий дисплей T450s має роздільну здатність 1600x900 або 1920x1080 пікселів, що дає щільність пікселів 131 ppi або 157 ppi відповідно. За рахунок додаткової площі екрану модель Full HD виглядає привабливіше, згідно з технічним паспортом, Full HD дисплей яскравіший (300 проти 250 кд/м²) і має вищий коефіцієнт контрастності (700:1 проти 400:1). Крім того, IPS-панель забезпечує більш широкі кути огляду. Також пропонується версія з сенсорним екраном того ж Full HD дисплея, але він товщі 2 мм, важчий на 200 грам і трохи темніше (за даними виробника, 264 кд / м²).

 

Обладнання

Lenovo ThinkPad T450s оснащувався різними процесорами. Виробник пропонував процесори від Core i5-5200U до Core i7-5600U. За обробку графіки відповідає вбудоване графічне ядро Intel HD Graphics 5500, а також з різними обсягами постійної пам'яті. Максимальний обсяг оперативної пам'яті становить 12 ГБ типу DDR3L.